niedziela, 19 maja 2013

Letni kombinezon ♥

 

  Córa prosiła całą zimę o letni kombinezon, zaczęła tak wcześnie  bo różnie ze mną bywa, czasami nie zdążam z zamówieniami moich pociech. Ale w sumie wyrobiłam się, teraz pora na zamówienia dla drugiej córy. Początkowo miała mi posłużyć forma na kombinezon z ostatniej Burdy, ale fason nie odpowiadał wymaganiom mojej, więc musiałam sama kombinować. Z ubieraniem nie ma problemu, szybko i łatwo zakłada się go, jest bardzo wygodny i komfortowy w noszeniu.

                 
                                       Koło dekoltu i kieszeni naszyłam niebieską koronkę.


 

  Nawet tenisówki ozdobiłyśmy tkaniną z resztek i niebieskimi sznurówkami. Jak się Wam   podoba?                                            Pozdrawiam ♥

wtorek, 7 maja 2013

Wiosna do pasa ♥

      Do uszycia spodni wykorzystałam materiał, który kilka lat przeleżał  na dnie szafy. Został  mi  jeszcze kawałek więc powstaną krótkie spodenki dla drugiej córki.

Pracowałam na podstawowej formie  trochę ją modyfikując. Córka jest zadowolona, ma w swojej szafie oryginalny ciuch,jeszcze tylko muszę przyszyć metkę, metka to podstawa. Wreszcie spodnie są na swoim miejscu i nie trzeba ich ciągle podciągać.
 
                        W kadr ciągle wchodził nam nasz domowy tygrysek, a raczej tygrysica.Życzę Wszystkim  dużo słońca i do następnego posta ♥