poniedziałek, 4 lutego 2013

Dzianinowa bluzka


Witam , niezwykła jestem szyć tak szybko cokolwiek jak tą bluzkę . Na ogół zajmuje mi to więcej czasu nawet zwykłą prostą spódnice próbuję jakoś urozmaicić . Bluzkę uszyłam na podstawie wykroju z Burdy  po drobnych modyfikacjach . Skróciłam rękawy i długość bluzki , pomarszczyłam z boku . Wyszła trochę trochę za szeroka więc zrobiłam zaszewki z tyłu . Pracowałam na wykroju z Burdy nr 9/2012 ten z późniejszej trochę mi nie odpowiadał , dekolt tak zwana woda wydał mi się trochę za duży . Bluzka jest z grubej dzianiny i nawet teraz w zimowe dni sprawdza się , jest ciepła i miła w noszeniu , nareszcie mam dzianinową bluzkę , która mnie nie opina jak te sklepowe . Ogólnie rzecz biorąc szyło się łatwo i szybko a teraz super nosi .                                                                              Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających moją stronkę .

6 komentarzy:

 1. Przepraszam przez pomyłkę usunęłam komentarze, jestem całkowitym laikiem w tych sprawach ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja jeszcze raz napiszę że bluzka jest fajna :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, tak błądzę po omacku ale idzie mi coraz lepiej, Kasiu czekam na twojego bloga ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Noooo przymierzam się! zastanawiam się czy robiąc bloga trzeba go od razy publikować? czy mogę go sobie najpierw przygotować jako wersję roboczą i nie publikować go?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie musisz zaraz opublikować jest tak zwany podgląd gdzie zobaczysz jak blog wygląda , a i tak po opublikowaniu możesz wszystko zmienić. Życzę powodzenia ♥

  OdpowiedzUsuń